Jaworzynka

Beskidzka Trójwieś

JASKÓŁCZE GNIAZDO

leave a comment

Zapraszamy na 7 – lub 14 – dniowe turnusy zdrowotne.
Jeżeli chcesz odzyskać swoje zdrowie spędż 7 lub 14 dni w Willi ”Jaskółcze Gniazdo” w Jaworzynce 868.
Gwarantujemy:
- konsultację specjalistyczną lekarza – rechabilitanta
- 2 zabiegi fizykalne dziennie
- masaż leczniczy kręgosłupa 3 razy w tygodniu
- seanse muzykoterapii
- spacery z przewodnikiem po górskich ścieżkach w krystalicznie czystym powietrzu
- zielony kulig na życzenie gości
- wycieczka dookoła Beskidów ( płatna indywidualnie )
- całodzienne wyżywienie ( domowa kuchnia )
- noclegi w pokojach z pełnym kompleksem sanitarnym. Oferta skierowana jest do osób ze schorzeniami:
- reumatycznymi
- zwyrodnieniowymi kręgosłupa
- zwyrodnieniowymi stawów
- układu nerwowego
- porażeniami mózgowymi
- wadami postawy

Cena za 7 – dniowy turnus – 650 złotych.

Zapraszamy do nowo otwartej willi „Jaskółcze Gniazdo” w Jaworzynce. Nazwa wzięła się stąd, że kiedy pewnego wiosennego dnia zawitaliśmy do willi okazało się, że na poddaszu osiedliły się jaskółki w niezliczonej ilości. Był to znak, że dom przebywającym tam mieszkańcom i gościom przyniesie szczęście.
Proponujemy gościom 30 miejsc noclegowych w pokojach 2-3 osobowych oraz apartament z pełnym węzłem sanitarnym. Willa posiada salę jadalną, w której można spożyć smaczne posiłki ( domowa kuchnia, dania regionalne), salę kominkową na około 50 osób, salę taneczną z muzyką mechaniczną. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Możliwość pobytu ze zwierzętami.
W najbliższym czasie zamierzamy uruchomić dla państwa gabinet odnowy biologicznej. Każdy pokój posiada balkon z widokiem na piękne nasze, czeskie i słowackie „Gronie”, co sprzyja relaksowi psychicznemu i odnowie sił fizycznych.
Oferujemy państwu całoroczną organizację i imprez okolicznościowych, kursów, seminariów, pieczenia barana, zimą kuligi.
Zimą znajdziecie państwo tutaj doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych, pobliskie wyciągi narciarskie jak i ogólnodostępne trasy biegowe na Kubalonce czekają na państwa przez kilka zimowych miesięcy.
W pozostałym okresie czekają na Was buty i kij do wędrówek, które możecie sprawdzić na wielu kilometrach profesjonalnie oznakowanych szlakach turystycznych ( między innymi Beskidzka Ścieżka Astronomiczna). Dajcie szansę również rowerom górskim, które mogą się sprawdzić na doskonale przygotowanych trasach rowerowych, a kryty basen znajdziecie też blisko. Paralotniarze poczują się jak w domu na pobliskim Złotym Groniu i Ochodzitej, a przy dobrej widoczności nie trzeba się unosić w górę by zobaczyć Tatry i Małą Fatrę.
Miłośnikom historii, sztuki i folkloru zapewniamy, że to wszystko na Was czeka. To tutaj się rzeźbi, maluje, haftuje grywa na ludowych instrumentach muzycznych. Mało kto wyjeżdża stąd, by w jego walizce nie znalazła się słynna a na całym świecie Koronka Koniakowska i to pod różnymi postaciami (łącznie z bielizną). Kilkadziesiąt metrów od willi w Muzeum Regionalnym „Na Grapie” zobaczycie jak się tutaj żyło, pracowało i bawiło dawniej.
No dobrze. Resztę zobaczycie Państwo sami, może znajdziecie coś więcej Np. Andraszka przemykającego między świerkami, albo Marynę płaczącą nad brzegiem rzeki Czadeczki, której łzy po utracie Jasieńka płyną aż do Morza Czarnego. Gadu gadu, a państwo chcecie wiedzieć jak dotrzeć do Nas.
Jaworzynka to jedna z najwyżej położonych i na południe wysuniętych wiosek Beskidu Śląskiego, leżącego u styku trzech granic: polskiej, słowackiej i czeskiej ( Trójstyk granic – Jaworzynka Trzylatek). Dojechać można od strony Wisły lub Żywca, od strony Republiki Czeskiej ( całodobowe przejście drogowe – Jasnowice w odległości 2 km od pensjonatu), od Republiki Słowackiej ( przejście graniczne w Zwardoniu). Samochodem, rowerem dojedziecie państwo pod nasze drzwi, pociągiem do Wisły, samolotem do Katowic lub Krakowa gdzie możemy państwa odebrać. Zachęcamy Państwa do pobytu pod naszą strzechą, a jeżeli zostawicie u nas kij, z którym wędrowaliście po górach, będzie na was czekał na pewno do następnego przyjazdu.

Noclegi:
- dzieci do lat 3 za darmo
- dzieci 3 – 10 lat 50 % ceny
- dorośli 25 – 30 zł

Wyżywienie:
- śniadanie 10 zł
- obiad/obiadokolacja 20 zł
- kolacja 10 zł

Do zobaczenia
P.S. Dysponujemy również miejscami noclegowymi w Centrum Wisły.

HIT SEZONU: La Dupomtre po lodzie :) )

 W obiekcie znajdziesz:
pokoje z łazienkami
kuchnia do dyspozycji
sala konferencyjna
możliwy pobyt ze zwierzętami
sauna / solarium
parking
plac zabaw dla dzieci
pokoje dwuosobowe
pokoje czteroosobowe

 Klimki
43-476 Jaworzynka 868
E-mail: jagnia@wp.pl
Strona WWW: http://jagnia.com
Telefon: 033-855 75 31, 855 21 27, 500 138 602
Ilość miejsc: 30

Written by admin

February 11th, 2008 at 9:54 pm

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.